Bu sayfada Medyum Yasin Özmen hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Yasin Özmen hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahale edilmemektedir. Mevcut yasalar gereği yorumlarda küfür, kişilerin kimlik bilgileri ve fotoğraf paylaşmak yasaktır.

2 yorum

  1. Medyum Yasin Özmen e sakin ama sakın başvurmayın. Yaptığım büyüler ömür boyu etkili diyo ama hiç bir etkisi yok. Sadece boşa ümitleniyorsun. Parayi alırken alıyo. Sonrasında ne mesaja ne telefona cevap veriyor. 5 bin TL Ye yakın param gitti. Haram zikkim olsun. Gözüne dizine dursun inşallah. …….. herif.

  2. yasin özmen dolandırıcı sakın inanmayın google da bide instagramda dolandırıcılık yapan bir şarlatandır oradan buradan bulduğu yazıları paylaşmaktadır üç kağıtçı beni tokatlamaya çalıştı son anda yırttım

Bir yanıt yazın