Bu sayfada Medyum Zeynel Eroğlu hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Zeynel Eroğlu hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahale edilmemektedir. Mevcut yasalar gereği yorumlarda küfür, kişilerin kimlik bilgileri ve fotoğraf paylaşmak yasaktır.

18 yorum

 1. ya bende işlem yaptırıcaktım yorumları gördüm şaşırdı mya

 2. Arkadaşlar kandırıldım Zeynel tarafından, ama hakkımı arayıp içeri tıktırtana kadar mücadeleye devam

 3. ZEYNEL EROĞLU DENEN ŞARLATAN DOLANDIRICIDIR. SAKIN İŞLEM YAPTIRMAYIN. PARAGÖZ HERİFİN TEKİ. İŞLEMLERİ KESİNLİKLE TUTMUYOR. EKİBİ VAR. NİTELİKLİ DOLANDIRICIDIR UYARIYORUM SİZİ.

 4. Bu adam sahtekar ve dolandırıcıdır. 500 TL aldı benden bakım için. Saçma sapan cümleler yazmış bakım diye. Daha sonra 15.000 TL istedi işlem için yaptım fakat hiçbir işe yaramadı. CİMER’e ve Şikayet Var’a yazdım zaten. Eğer bir sonuç alamazsam savcılığa gideceğim. Bu şarlatana inanmayın arkadaşlar.

 5. Author

  MERHABALAR MEDYUM ZEYNEL EROGLU TARAFINDAN DOLANDIRILDIM!!!!!!!! SAHTEKAR HERİFİN YAPMIŞ OLDUĞU AYIRMA BÜYÜSÜ BİR SENEYE YAKIN SÜREDİR HİÇ ETKİ ETMEDİ! İNŞALLAH BU GİBİ İNSANLAR HER YERDE İFŞA OLUR VE BAŞKALARI MAĞDUR OLMADAN ÖNÜNE GEÇİLİR! DOLANDIRICIYA SAKIN GÜVENMEYİN VE İNANMAYIN!

 6. Arkadaşlar Medyum Zeynel Eroğlu ve medyum Muhabbet tarafından dolandırıldım.2300TL param gitti çok ……… Instagramda Ada Aslan diye birini buldum gerçek adının Ayşe olduğunu söylüyor ben dürüst medyumum yolla parayı dite yırttı kendini çok ısrarlı olunca ona da inanmadım bari bu sefer paramdan olmayayım dedim çaresizim kimseye inancım kalmadı..

 7. admin tarafsız olduğunu göstermek istiyorsan mutlaka paylaş medyum zeyenl eroğlu denen ……….. adam kesinlikle ve kesinlikle dolandırıcıdır. kaç defa ofisinden randevu almak istedim bir sürü bahanelerle kabul etmedi sürekli tatlı tatlı konuştu sonra parayı gönderdim parayı alana kadar iyiydi iletişime geçiyordu parayı aldıktan sonra birden bire böyle bir sertlik kabalık umusamamazlık yapan bir insan daha görmedim terbiyesiz adam hakkımı aricam dolandırıcı sahtekar bu adam inanmayın sakın

 8. Author

  Arkadaşlar Zeynel Eroğlu aslında bahsedildiği gibi astroloji falan hiç bilmiyor. Yıldızname falı baktırmak için para gönderdik resmen dalga geçer gibi uydurma bir fal bakıp başından savdı. Heryere çıkıyor ben iyiyim şöyleyim böyleyim falan diye ama tamamen yalan

 9. Kaç defa telefon açmama rağmen medyum zeynel eroğluna ulaşamıyorum bu sahtekar herife çok fazla para gönderdim hemde çok karşılığında sadece korunma amacıyla basit bir muska bekliyordum ama onu bile göndermedi ben uzaktan hallediyorum diye geçiştiriyor uzun süredir bekliyor olmama rağmen elime hiç bir şey ulaşmadı hakkımı haram ettim ama başka insanların bu şekilde zor durumda kalmaması açısından ifşa etmek istiyorum ben belki kaybettiğim parayı geri kazanırım bir şekilde ama çok zor durumda olan insanları da kandırıyor bu sahtekarlar!! Sadece para tuzağı bu adam. Güvenmeyin ve dikkatli olun!

 10. Medyum Zeynel Eroğlu ile yaşadığım olayı başka kimsenin mağdur olmaması amacıyla buraya yazıyorum lütfen yayınlayın. Kendisi oldukça profesyonel bir dolandırıcıdır. Yani mesleği medyumluk değil dolandırıcılıktır. Ekip olarak başka insanlarla birlikte çalışıyor. Asistanları olarak kendini tanıtan en az 10 kişiyi işe almış ve bu insanlara sitelerde sahte yorumlar yaptırıyor.

  Başlangıçta her şey iyi gidiyor hiçbir sıkıntı olmayacağını düşünüyorsunuz çünkü çok profesyonelce konuşuyor. Bilgili olduğunu falan düşündürecek şekilde büyüler ve eğitimler anlatıp kendisini sürekli övüyor.

  İş büyü aşamasına gelince tabi ki önce parayı istiyor gönderiyorsunuz ama parayı çektiği andan itibaren sizi asistanlarına havale ediyor. Aradığım zaman para gönderdikten sonra tek sefer bile ulaşamadım şarlatana. Bu şekilde çalışarak oldukça iyi bir sistem kurmuş kendine düzenbaz dolandırıcı.

 11. Zeynel eroğlu büyük bi sahtekardır beni de dolandırdı kanmayın sakın görün bun

 12. Author

  zeynel eroğlu sahtekardır diye kaç defa yazdım yorumlarımı yayınlanımıyorlar siz neden yayınlamıyorsunuz adam bana taciz mesajları atıyor kurtulamıyorum sana cinlerimi göndericem diyor

 13. Author

  bu insanların hiç mi allah korkusu yok hiç vicdanınız kalmadı mı!!??? 14 aylık bir bebeğim var ve kocam bize acımadan çocuğum daha 8 aylıkken bizi terk etti kocamın geri gelmesi için internetten medyum hoca aradım sürekli bir defa yorumlara kanıp medyum bedirhan tarafından dolandırıldım sonra medyum zeynel eroğlunu buldum ve kendisine durumu özellikle anlattım. maddi durumum olmadığını ve son paramı bu işleme yatıracağımı çocuğumun rızkını bunun için harcayacağımı söyledim. o da herhangi bir sıkıntı olmaz işleminizi yapıcam 1 ayı bulmak kocan evine gelir dedi istediği parayı yolladım para hesabına geçer geçmez beni anında engelledi ben böyle …….. ve ahlaksız bir adam görmedim. kendisi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum. umarım sizlerde bu ……. görünce yolunuzu değiştirirsiniz. medyum zeynel eroğlu sahtekardır bilin istedim.

  1. Şuan benden 15 bin istedi güvenilirmi arkadaşlar herkes dolandırıcı diyor

 14. Author

  benide bu adam dolandırdı heryerden engelledi internet sitesini öyle hazırlamışki gerçekten güvendim insanların hayallariyle oynamak bu kadar kolay dimi ? madem olmicaksa en baştan kesin olur deme ümitlemiyim sonuç ne zaman dedim engelledin ne diyim ki o paranın hayrını görme

 15. Author

  sakin guvenmeyin ! yaptiklari hic bir ise yaramiyor birde kesin olacak dedi .. hic bir sey olmadi bosuna 3000 lira para verdim .. simdide telefonlarima cikmiyor medyum zeyneloglu dolandırıcıdır

 16. Author

  HIRSIZ!!!!! SAHTEKAR HERİF BİR DE KESİN OLACAK DEDİN BENİ 3 AY OYALADIN ADRESİNE GELDİM YOKSUN AMA BEN SENİ BULUCAM MERAK ETME

 17. Merhaba arkadaslar lütfen mediyum zeynal Eroglu hakinda bildiklerniz varsa benimle paylasin BU adam sahtakar dolandirici yoksa dürüst bildiklernizi yazin.

Bir yanıt yazın