Bu sayfada Medyum Muhabbet hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Muhabbet hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahale edilmemektedir. Mevcut yasalar gereği yorumlarda küfür, kişilerin kimlik bilgileri ve fotoğraf paylaşmak yasaktır.

3 yorum

 1. Author

  Hayırlı geceler dilerim, sıkıntısı olanlar inş. Deva bulur kısa zamanda.
  Medyum Muhabbet ile çalışma yapmış biriyim, bu çalışmanın etkisini hiçbir zaman göremedim çünkü bu dolandırıcı medyum vefkleri yollamaya tenezzül bile etmedi. Numarasını değiştirdiği zaman isminin tertemiz olacağını düşünüyor ama yanılıyor. Göndermediği vefkleri her yere yazacağım ifşa olana kadar.

 2. Author

  ofis adresi ve sitesi tamamen yalan söyledikleride yalan yaptığı hiç bir şey tutmadı bi tane kargo göndermiş içinden cami önlerinde satılan fotokopi muska çıktı bunun içinde birsürü para ödedim medyum muhabbeti kimseye önermiyorum paranızı boşa harcamayın

 3. Author

  dolandirici medyum muhabbet benden 3 200 alldi simdi telefonlara cikmiyor

Bir yanıt yazın