Bu sayfada Medyum Hakan hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Hakan hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahale edilmemektedir. Mevcut yasalar gereği yorumlarda küfür, kişilerin kimlik bilgileri ve fotoğraf paylaşmak yasaktır.

7 yorum

  1. güvenilir olduğunu düşünüp bakım için görüştüm ödeme yaptım geri dönüş yapılmadı.bu dolandırıcılık.

  2. Hakan erkan ………… ben islem yaptırdım 4.500 tlmi aldı can kavanozda birsey gönderdi resim 20 günde tutar dedi ve engelledi youtubeda aynı şekilde kısası alem uğur tabak var oda dolandırıcidır bunlara kesinlikle itibar etmeyin beni engellediler ………..

    1. ben de hakan erkan hocaya işlem yaptırdım ve hiçbir şekilde bana bir şey göndermedi tamamen dolandırıcı

  3. Author

    Medyum Hakan Erkan hocaya katiyen işlem yaptırmayın dolandırıcı üçkağıtçılığı çok iyi bildiği gibi insanları resmen konuşmasıyla büyülemeye çalışıyor böyle düzenbaz karaktersiz yüzsüz bir insana hayatım boyunca asla denk gelebileceğimi düşünmüyorum.

  4. Hakan erkan isimli sahtekardan bahsetmek istiyorum. Bu şarlatan Youtube kanalinda herkese meydan okuyor islemlerinin yuzde yuz tuttugunu herkesten farkli oldugunu idda eden bu kisi parayi aldiktan sonra telefonlara donmuyor. 20 gunden sonra sonuc alirsiniz demesine rahmen 40 gun oldu bir sonuc yok. Biz kandirildik baskalarinin cani yanmasin.

    1. Ne zaman kandırıldınız bunu biraz açarmısınız lütfen

Bir cevap yazın