Yorum Kaldırma Talebi

Sitemizde dolandırıcı medyumlar hakkında yapılan yorumlar için, kişilerin fotoğraf ve kimlik bilgileri gibi telif hakkı içeren bilgileri dışında hiçbir yoruma müdahale edilmez. Yer alan yorumlar iftira değil, kişilerin kendi hür düşünce ve fikirleridir. Kişiler düşüncelerini ve fikirlerini sunmakta özgürdürler. Bu tamamiyle bir anayasal haktır ve engellenemez.


Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti:
Anayasa’nın 26. Md. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi İfade Özgürlüğü:
10 Md. Herkes görüşlerini açıklama ve ifade özgürlüğüne sahiptir. Bu hak, kanaat özgürlüğü ile kamu otoritelerinin müdahalesi ve ülke sınırları söz konusu olmaksızın haber veya fikir alma ve verme özgürlüğünü de içerir.


Medyumlar tarafından talep edilen bu tür yorumların kaldırılma taleplerinin hepsi istisnasız olarak reddedilmektedir ve reddedilecektir. Hukuksal bir problem olduğunu düşünüyorsanız anayasal hakkınız olarak her türlü yargı yolu açıktır. Medyum Sözlük yurt dışında barındırılan içerik sağlayıcı bir yayıncı işlevi görmektedir. Bir yasal dayanak olarak, herhangi bir ülkeden (Türkiye dahil) herhangi bir mahkeme celbiyle site ziyaretçilerinin tanımlanabilir erişim logları (ip adresi, isim, e-mail vb.) talep edilse dahi sunucularımız yurt dışı kaynaklı olduğu için hiçbir veri sunmak zorunda olmadığımız gibi, sunucularımız kişileri tanımlayabilen hiçbir veriyi loglamadığından dolayı yardımcı olamayacağız.

Reklam, iş birliği ve her türlü anlaşmazlıkların giderilmesi için [email protected] adresi üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

** medyum sözlük ekibi site içeriğine hiç bir yorum eklemez.

Bu sayfada Medyum Mirsad Hoca hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Mirsad Hoca hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahaleDevamını okuyun..

Bu sayfada Medyum Demirtaş hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Demirtaş hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahale edilmemektedir. MevcutDevamını okuyun..

Bu sayfada Medyum Yasin Boyraz hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Yasin Boyraz hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahaleDevamını okuyun..

Bu sayfada Medyum Emre Aktaş hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Emre Aktaş hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahaleDevamını okuyun..

Bu sayfada Medyum Elife hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Elife hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahale edilmemektedir. MevcutDevamını okuyun..

Bu sayfada Medyum Ömer Aydın hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Ömer Aydın hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahaleDevamını okuyun..

Bu sayfada Medyum Niyazi Şentürk hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Niyazi Şentürk hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahaleDevamını okuyun..

Bu sayfada Medyum Ali Gürses hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Ali Gürses hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahaleDevamını okuyun..

Bu sayfada Medyum Sevan hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Sevan hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahale edilmemektedir. MevcutDevamını okuyun..