Bu sayfada Medyum Emirhan hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Emirhan hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. Sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. Sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. Tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahale edilmemektedir. Mevcut yasalar gereği yorumlarda küfür, kişilerin kimlik bilgileri ve fotoğraf paylaşmak yasaktır.

4 yorum

  1. kesinlikle güvenmeyin par5ayı alana kadar hersey iyiydi parayi aldı engelledi medyum bedirhanla medyum emirhanın aynı kisi odlugunu burda ogrendim haram zikkm olsun sakin guvenmeyin medyum emirhan sahtekar ve dolandirici ………. adamin teki

  2. Medyum Emirhan yani diğer isimleriyle Medyum Armağan , Medyum Bedirhan , Medyum Barbaros hepsi aynı kişi ve bu kişi dolandırıcıdır aşk büyüsü yapacaktı beni 17 gün oyaladıktan sonra telefonlarıma bir daha bakmadı başka numaradan aradım açtı benim olduğumu anlayınca telefonu kapattı. Bir sürü sitesi var hep olumlu şeyler yazılmış ama hiç biri gerçek değil. Parayı aldığı gibi engelliyor.

    1. evet çok doğru yazmışsın bunlara birde medyum armağan ve medyum uluhan ekle hepside aynı grup

  3. Author

    medyum bedirhan dolandırıcısıının diğer adlarından biri sahtekarın babası

Bir yanıt yazın