bu sayfada Medyum Armağan hakkında yorum yazabilir ve mevcut yorumları okuyabilirsiniz. Medyum Armağan hakkında ki medyum şikayetleri ve medyum tavsiyelerini lütfen dikkate alın. sitemizi detaylı olarak incelemeden hiç bir medyuma başvurmayın ve ödeme gerçekleştirmeyin. sitemiz tamamen tarafsız ve bağımsızdır. tüm yorumlar ziyaretçilerimizin kendilerine aittir ve hiçbir yoruma müdahale edilmemektedir. mevcut yasalar gereği yorumlarda küfür, kişilerin kimlik bilgileri ve fotoğraf paylaşmak yasaktır.

3 yorum

 1. Haklısınız benide Armağan denen şahıs dolandırdı. Telefonu engelemedi ama hep bir bahane bulup sürekli para istedi ve işlemi eğer bir işlem yaptıysa tabi hiç bitirmedi. 8 aydır uzatıp duruyor beni çok sinirlendirdi başta çok babacan davranarak güven topluyor sahtekar dır inanmayın para istemekten başka bir yapmıyor. Birde bir sürü çocukları varmış haram olsun çocuklarından çıksın haram para.
  İnsanın son damlasına çekmeye çalışıyor

 2. Medyum Armağan sözünde durmadı. Yüzlerce kez telefon açmama ve mesajlarda bile dediği sözleri hatırlatmaya gayret etmeme rağmen sözünü hatırlamamakta ısrar ediyor. Garantili aşk büyüsü dediği çalışmadan yaptırdım yaptırdığım çalışmanın etkileri görülmediği için verdiği söze göre yeniden yapması gerekiyordu. Medyum Şenol bu sözünü hiç söylememiş gibi yaparak beni mağdur etti

 3. Author

  medyum armağan
  medyum bedirhan
  medyum barlas
  medyum emirhan
  medyum barbaros

  bunları hepsi aynı çetenin ekibi ve dolandırıcılar sahtekar medyumlar

Bir yanıt yazın